Дерев’яний стіл для масажу обирають не лише професіонали своєї справи, а й справжні естети. На відміну від металевого каркасу дерев'яний створює затишну атмосферу в кабінеті. Стіл з дерева багатофункціональний, може складатись з декількох секцій та мати електропривод для зміни положення кушетки.

Переваги дерев’яного масажного столу

Каркас для масажного столу найчастіше за все виготовляється з буку або горіху. Це тверді породи дерев, що відрізняються довговічністю. Каркас міцний і витримує навантаження до 200-250 кг, а це головне при виборі столу для масажу – масажист зможе проводити різноманітні типи масажів для пацієнтів різних вагових категорій.

Для покращення стійкості на дерев’яну основу встановлюють троси з металу або прогумовані. Вони розміщаються між ніжками та надійно фіксують їх. Завдяки цьому масажний стіл не хитається й залишається на одному місці під час виконання маніпуляцій масажиста. Щоб захистити підлогу від подряпин на ніжки встановлюють спеціальні гумові вставки.

Серед переваг масажного столу з дерева:

  • довговічність – дерево міцне і не боїться механічних пошкоджень, на відміну від металу дерево не піддається корозії, а спеціальні захисні засоби, яким воно покривається під час обробки, підвищують його стійкість;
  • естетичність – такий стіл виглядає презентабельно й гармонійно вписується в будь-який інтер’єр;
  • міцність – витримує високі навантаження: навіть акуратна, немасивна конструкція здатна витримати велику вагу та динамічні навантаження;
  • практичність – підходить як для стаціонарних, так і портативних столів. Дерев’яний каркас пристосований по постійного складання та розкладання.

Для кого підходить та де використовується масажний стіл з дерева

Масажний стіл використовують не лише професійні масажисти, а й косметологи, тату-майстри та реабілітологи, які працюють з людьми з порушеннями функціонування опорно-рухового апарату. Деякі косметологічні процедури потребують, щоб клієнт лежав або сидів на рівній поверхні. Для цього використовується дерев’яний масажний стіл поділений на 2, 3 секції. При необхідності такий стіл складається, щоб звільнити вільне місце в кабінеті.

Масажисти та косметологи, що використовують складний дерев’яний стіл, можуть працювати не лише в своєму кабінеті, а й виїжджати до клієнта. Всі елементи каркасу складаються в невеличку валізку, яку можна покласти в багажник автомобіля. Валізка має дві ручки, щоб її було зручно переносити. Вага такого столу сягає 10 кг, залежно від модифікації конструкції.

Обираючи дерев’яний стіл ви отримуєте абсолютно такий же функціонал, як і в металевому. Тут справа у власному відчутті. З чим комфортніше працювати, який стіл виглядає більш презентабельно, адже масажний стіл – це основний інструмент в руках масажиста. Він повинен бути зручним, мати габарити, які відповідають зросту масажиста та дають змогу комфортно розміститись клієнту. Ці параметри найважливіші, а обрати підходящий каркас допоможемо ми.