Складний дерев’яний масажний стіл – зручність та функціонал

 

Масажні столи з дерев’яним каркасом можна зустріти в будь-якому масажному або косметологічному кабінеті а також в тату-салонах. Їх використовують під час багатьох видів масажу, процедур з епіляції і татуажу, догляду за обличчям та нарощування вій. Комфорт під час процедури – це ключовий фактор, що впливає на враження клієнта, тому варто обрати зручний та функціональний стіл.

Каркас дерев’яного масажного стола виготовляються з міцної до навантажень деревини – буку або горіха. Щоб підвищити стійкість виробу, між ніжками та іншими елементами встановлюють металеві або прогумовані троси – для покращеної фіксації. Це забезпечує зчеплення з підлогою, попереджаючи розхитування, а гумові накладки захищають підлогу від подряпин 

Складний дерев’яний столик – компактний, що дозволяє зручно працювати майстру на виїзді. Середня вага кушеток складає 18-20 кг,  але їх достатньо просто перевозити. Також моделі оснащуються отвором для обличчя, зйомними підлокітниками і спинкою для  фіксації тіла на різній висоті.

Головні переваги складного масажного столу

Тут можна виділити одразу декілька цікавих характеристик:

Екологічність: натуральна деревина не викликає алергії. Конструкція оброблена спеціальними антисептичними засобами, що забезпечує повну гігієнічність.

Сучасні матеріали: оббивка з екошкіри приємна на дотик і пружна. Її гладеньку текстуру легко протирати і обробляти антисептиком, а пінний наповнювач Foam відмінно адаптується до природних вигинів тіла клієнта і повертає форму після процедури.

Зручність експлуатації: стіл у зібраному варіанті компактний у транспортуванні та не займає багато місця у маленькому кабінеті. За рахунок дерев’яного каркасу виріб достатньо легкий і відмінно підходить для виїзних процедур.

Зносостійкість: каркас дерев’яних столів витримує навантаження до 350 кг, а спеціальне покриття захищає стіл від вбирання вологи, розмноження комах та плісняви.

Естетичний вигляд: дерев’яні моделі столів виглядають дуже охайно і мінімалістично, тому відмінно підійдуть до інтер’єру вашого кабінету.

Як вибрати складний масажний стіл

При виборі стола зверніть увагу на кілька моментів.

Обшивка буває зі  шкіри ПВХ або поліуретану. Такі матеріали не викликають алергію, зберігають гігієнічність та приємні на дотик. Матеріал не поглинає вологу, олії та запахи, тож після масажу достатньо обробити поверхню вологою серветкою і антисептиком. 

Натуральне дерево має відмінну міцність. Оптимально обрати бук. Це щільна і тверда порода, яка розрахована на витримування великих навантажень. А розмаїття відтінків додасть в інтер’єр особливого затишку. 

Підкладка має бути амортизаційною. Як правило, використовується Foam піна або пінополіуретан. Вони чудово зберігають форму після активної експлуатації і не просідають. Достатньо 6 см амортизаційного шару, яка підійде під різну вагу людини.

Під час процедури має бути комфортно і вам, і клієнту, тому оптимальна довжина стола – приблизно 220 см, а ширина 70-95 см. Такі моделі підійдуть для людини з будь-яким ростом. Зазвичай кушетки мають прямокутну форму, закруглені кути і регульовану  висоту, тому майстру зручно підходити до клієнта з усіх боків і виконувати складні маніпуляції.

Придбати якісний масажний стіл можна частинами від Приватбанк. Обирайте свою кушетку – і нехай кожна процедура буде приємною і для вас, і для клієнта!