Ідеальний 4-х секційний стіл для масажу: як вибрати правильну модель

 

Надаєте широкий спектр послуг з масажних і косметологічних процедур? Дерев’яний стіл на 4 секції стане надійним помічником для чудового сервісу!

Ці моделі – універсальні. Їх основна перевага – у наявності 4 різних секцій, що регулюються за допомогою рухомих фіксаторів. Це дозволяє піднімати спинку, підголівник, а також забезпечити зігнуте положення ніг або використовувати у повністю горизонтальному положенні. Також модель доповнена зйомними підлокітниками і отвором для обличчя.

Такі столи незамінні для проведення усіх типів масажу, виконання тату, косметологічних і манікюрних процедур. Але, щоб виконувати послуги максимально якісно і створити комфорт для клієнтів, варто приділити увагу вибору меблів.

Як вибрати 4-секційний масажний стіл

Насамперед враховуйте види процедур і місце їх проведення, адже саме від цього і залежать габарити столу, тип його конфігурації та інші особливості. Також керуйтеся наступними критеріями:

Комфорт клієнта

Він має зручно лежати на столі і повністю розслабитися, щоб процедура була ефективною. Для цього зверніть увагу на наступні моменти:          

  • розміри столу: 4-секційний стіл зазвичай має довжину 190-220 см і ширину 70-95 см (без підлокітників), тому на ньому зручно розмістити людину з високим зростом;
  • конструкція: модель на 4 секції має регульовану середину, що дозволяє клієнту прийняти сидяче або напівлежаче положення залежно від типу процедури;
  • стійкість столу: деревина у поєднанні з металевими тросами та прогумованими елементами;
  • оббивка: стіл повинен бути обшитим екошкірою або поліуретановим покриттям. Ці матеріали довговічні, гігієнічні, приємні на дотик і не липнуть до шкіри;
  • наповнювачі: підголівники та підлокітники наповнені поліуретаном та піною Foam товщиною 6 см, що відмінно амортизує й повторює природні вигини тіла.

Зручність майстра

Майстер повинен вільно пересуватися біля клієнта, мінімізувати навантаження на поперек при роботі і легко підтримувати чистоту столу.

Головні критерії вибору

Регульована висота: як правило, 4 секційні столи мають висоту 60-85 см, а спеціальна система дозволяє встановити для себе зручну висоту, відрегулювавши потрібні кути нахилу в будь-якій секції. Щоб правильно підібрати висоту, треба стиснути кисті в кулак і торкнутися поверхні середніми фалангами пальців з тильної сторони. При цьому не можна нахилятися або згинати руки в ліктях.

Практичний матеріал оббивки: еко-шкіра – довговічна, не поглинає вологу, запахи та олійні косметичні засоби. Після процедури стіл треба лише протерти серветкою і обробити антисептиком.

Міцний каркас: бук або горіх є міцними і зносостійкими. При активній експлуатації такий стіл прослужить до 15 років. Переносні моделі – достатньо легкі, але витримують вагу до 250 кг і не хитаються під час процедури.

Зручна конструкція: для маленького кабінету або виїзних робіт обирайте складний стіл на 4 секції. Він швидко складається у невелику валізку і важить не більше 25 кг, тому його зручно перевозити.

Якщо процедури виконуються лише в салоні і дозволяє площа, доцільно придбати стаціонарний стіл. Він більш масивний і витримує набагато більшу вагу. Також обирайте стіл із заокругленими краями та бічними вигинами. Це дозволить ближче підходити до клієнта і не чіпляти кути кушетки.

Шукаєте практичний та багатофункціональний масажний стіл? Замовити якісну модель зручно в інтернет-магазині Техноарена та сплатити частинами від Приватбанку.